Hayallerinde var olan hayatı yaşamak isteyen Yıldız’ın yapacakları da asla sınırlı bir şekilde kalmayacaktır. Bu hayallerini gerçeğe dönüştürmek için elinden gelen her şeyi yapan Yıldız’ın ilk hedefi ise Ender’in özel hayatı olacaktır. Ender’e dair her şeyi en ince detayına kadar öğrenmek isteyen Yıldız’ın bu istekleri sadece kendisini değil kardeşini de yakından ilgilendirecek düzeyde olacaktır.

Yasak Elma
Bu sayede farklı bir hayat yaşamaya başlayan Zeynep ise hayallerine adım adım yaklaşmanın mutluluğu içerisinde çalışmaya devam etmektedir. Alihan’dan uzak durmak isteyen Zeynep’in aslında tek sorunu da bu ilişkide yaşadığı travmalar olarak ön plana çıkmaktadır. Alihan ile karşılaşmak istemeyen Zeynep hayatının sürprizini yaşar ve bir kaza aracılığı ile tekrar Alihan ile görüşmek zorunda kalır.
Yasak Elma

Bu durumu lehine çevirmek isteyen ve bu yönde hamleler yapan Zeynep’in bir sonraki hedefi ise oldukça farklı bir isim olacaktır. Yıldız ise hayalleri ile ilgili olan planlarını hayata geçirmek için oklarını Ender’e doğru çevirmeye başlayacaktır. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır.

Yasak Elma 2.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir