Ender Argun ile tanışarak hayatını bir anda değiştirmeyi başaran Yıldız’ın hayalleri umduğu gibi gitmeyecek düzeye de kısa zaman içerisinde gelecektir. Yaşadığı hayatı her geçen gün sorgulamaya başlayan ve ilişkilerinde ciddi sorunlar yaşayan Yıldız’ın bu tavırları yanındakileri de çileden çıkarmaya yetmiştir. Özellikle Ender ile beraber olan ilişkilerini yıpratma konusunda her geçen gün farklı bir adım atmak durumunda kalan Yıldız’ın bu yıkım ile beraber bambaşka bir pencereye geçişi de çok kısa bir zaman aralığı şeklinde vuku bulacaktır.

Yasak Elma

Kardeşi Zeynep’in yeni işe başlaması ile hayatlarını farklı bir raya sokmak isteyen ikilinin başına gelenler ise son derece farklı sonuçları da beraberinde getirecektir. Zeynep’in girdiği iş sırasında yaşadığı olaylar hayallerine yakın bir seviyede yer alsa da aslında beklenen sonların yaklaştığı da çok net bir şekilde görmektedir.
Yasak Elma

Halit’in ortağının yanında çalışmaya devam eden Zeynep’in önlenemez yükselişi Yıldız’ın hayatını karartma yolunda gösterdiği hız ile eşit oranlara sahip olmaya başlamıştır.

Yasak Elma 1.Bölüm Tanıtım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir