Merve ile Pelin’in karşılaştıkları olay karşısında takındıkları tavır oldukça farklı boyutlarda yer almaktadır. Serhan’a karşı bütün kozları elinde bulundurduğunu düşünen Merve’nin karşısına çıkacak en büyük tehlike ise Tunç hoca olacaktır. Beklenmedik bir anda siteye geri dönen Tunç hoca intikam planları yapmaya da devam etmektedir.
Ufak Tefek Cinayetler 22. Bölüm
Kendisine atılan iftiralardan dolayı iki kadına karşı cephe alan Tunç hocanın gerçekleştirmek istediği plan ise son derece tehlikeli boyutlara ulaşacaktır.
Ufak Tefek Cinayetler 22. Bölüm
Pelin ile beraber ortak bir plan yaparak Tunç hocayı Burcu’ya yönlendiren Merve ise beklenmedik bir sürpriz ile karşı karşıya kalacaktır. Burcu ile Tunç hocanın buluşması sonrasında polislerin devreye girmesi ile beraber farklı bir kurgunun da iki ismi hedef aldığı anlaşılacaktır.
Ufak Tefek Cinayetler 22. Bölüm
Hamilelik yalanını Tunç hoca sayesinde sürdürdüğünü sanan Burcu’nun gerçeği anlaması ve Tunç hocanın tekrar serbest kalması da sonun başlangıcı olacaktır. Ormanda Merve ile Pelin’in karşısına çıkan Tunç hoca hiç beklenmedik bir şekilde iki kadın tarafından uçurumdan aşağı itilir ve hayatını kaybeder.
Ufak Tefek Cinayetler 22. Bölüm
Pelin’e suçu atmayı planlayan Merve ise bambaşka bir yol izleyerek olaydan kendisini sıyırmayı başarmıştır.

Ufak Tefek Cinayetler 22. Bölüm – Merve&Pelin Kavgası


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir