Hırsızlık olayı ile alakalı hala gerçekleri açıklayamayan Merve bu kez Oya’nın eline düşmeyi başarmıştır. Malzemelerin yer aldığı poşeti bir şekilde ele geçirmeyi Oya bu kozunu nasıl ve ne şekilde kullanacağına karar veremeden Merve ile karşı karşıya gelecektir.

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm

Merve’nin kendini üstün görme çabası ile beraber Oya’nın tavrı da bu konuda belirleyici nedenlerden bir tanesi olacaktır. Ancak Merve hiç beklenmedik bir tavır ile karşı karşıya kalır ve çaresizliğini de Oya’ya belli etmek zorundadır.
Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm
Poşeti Merve’nin önüne atarak elinde bulundurduğu kozu kötüye kullanan Oya ise galibiyetin verdiği haklı gurur ile beraber Serhan’ın gönlünü alma çabalarına tekrar başlamıştır.

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm
Oya ve Merve’yi bir arada gören Pelin ise bu duruma anlam veremeyerek ikisine karşı cephe almaya başlamıştır. Pelin’in elinde bulunan poşeti Oya’nın hışımla alması ve daha sonra Merve’ye vermesi de Pelin’in ikili hakkında kuşkularını arttıracaktır.
Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm
Arzu ise yaşadığı çaresizliklerin yanında evine giren kişinin kim olduğunu merak etmeye başlayarak Burcu ile kozlarını paylaşma kararı alsa da önünde büyük bir engel ile karşılaşır.

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm – Burcu’ya Büyük Darbe


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir