Satılık tabelası asılan ev herkesi birbirine düşürmeye yetecektir. Merve ile Pelin’in ortak karar alması ile aynı evi hem Burcu hem de Oya’nın arkadaşı istemektedir. Kısa süre içerisinde olayların yaşanacağı da bu evin satılığa çıkması ile beraber başlayacaktır. Hemen hemen herkesin göz hapsinde olan ev aslında Burcu’ya da yar olmayacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm
Bir yandan Burcu’nun hamilelik haberi ile sarsılan Mehmet ise hala eski karısı Arzu’dan yana tercihini kullanmak için çalışmalara başlamıştır. Ancak Arzu’nun dirayetli tavrı karşısında neye uğradığını şaşıran Mehmet’in çocuğu kabullenmekten başka çaresi de kalmamıştır.

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm
Burcu’nun hamilelik yalanı ile beraber devreye giren Oya çifti muayene etmek için iş yerine çağırmıştır. Hamile olduğunu kanıtlamak zorunda olan Burcu bir yandan da Merve ile iş birliği yaparak Sarmaşık’a taşınmaya çalışmaktadır.
Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm
Ortak bir karar ile Burcu’ya evi satmaya çalışan Merve’de kendisine düşen payı almaya da oldukça yaklaşacaktır. Bir yandan Oya ile de uğraşmaya çalışan Aksak’ın bu tavırları Pelin tarafından da hoş görülmeye başlamıştır.

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm – Yalan Ortaya mı Çıkıyor?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir