Boşanma aşamasında olan ancak bir türlü boşanamayan Aksak çifti bu kez Merve’nin yaptığı başka bir hain plan ile karşı karşıya kalmışlardır. Eve hırsız gibi giren ve ortalığı dağıtan Merve’nin yaptığı plan Serhan üzerinde oldukça olumsuz etkilere yol açmıştır. Oya ile sevgili olmak için boşanma davası açan ancak karısının oyunlarından bir türlü kurtulamayan Serhan’ın bu durum karşısında takındığı tavır da Oya’nın dikkatini çekecektir.

Ufak Tefek Cinayetler 17 Bölüm

Ancak Merve’nin planlarında beklenmedik bir olay yaşanır ve oyunun ortaya çıkma tehlikesi de Merve’yi korkuya sevk etmiştir.
Ufak Tefek Cinayetler 17 Bölüm

Arzu’nun gördüğü poşet ile beraber yakalanan Merve bu konuda alacağı tedbirleri de düşünmeye başlamıştır. Eve hırsız girdiğine dair kamera kayıtlarını isteyen Serhan’ın bu isteği sürekli olarak geri çevrilecek ve ikilinin aralarının tekrar açılmasına sebep olacaktır.
Ufak Tefek Cinayetler 17 bölüm izle

Merve’yi ortadan kaldırmak isteyen Pelin ise Oya ve Serhan arasında başlayan yakınlaşmayı bir kademe daha yukarı çıkartmak için farklı bir plan yapsa da genç aşıkların bu konuda yansıttıkları tavır beklenmedik etkilere yol açacaktır.
Ufak Tefek Cinayetler 17

Ufak Tefek Cinayetler 17. Bölüm – Merve’nin Müthiş Oyunu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir