Yavuz ve Bahar ilişkisinde yaşanan hareketli günler hala aynı sıcaklığını korumaya devam etmektedir. Bu yüzdendir ki Bahar’ın vermek durumunda kaldığı kararın arkasında durma çabası da Yavuz’un olaylara bakış eğilimini değiştirmeye yetmiştir. Hemen hemen bütün kararlarını bir zemine oturtmak durumunda kalan Bahar ise gidişatından oldukça memnun bir şekilde Yavuz ile konuşma kararı alır. Düşüncelerini Yavuz’a aktaran Bahar’ın bu kararları ikili arasında soğuk rüzgarların esmesi için de yeterli olacaktır.

Söz Dizisi
Derman’ın yapacağı saldırıyı önlemek için harekete geçen tim ise hiç beklenmeyecek bir olaylar dizisi ile karşı karşıya kalacaktır. Derman’ın Nazlı ve ekip üzerinde kurduğu hain planların hayata geçmesi demek ekibin de ciddi bir yara almasını sağlayacaktır. Herkesin canını alabilecek bir güce ulaşmayı kendisine hedef edinen Derman bu konuda topladığı ekibi de timin üzerine salarak ilk saldırının da fitilini ateşlemeyi başaracaktır.
Söz Dizisi

Nazlı’nın intihar girişimi, Bahar ve Yavuz arasında yaşananlar ile birleşince ekibin de bu saldırıya karşı bir cevabı mutlaka olacaktır. Ancak bu saldırı ortasında kimin ne derece zarar göreceği ise asla tahmin edilemeyecek boyutlara ulaşmıştır.

Söz Dizisi 39.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir