Otelde rehin alınan sivillerin öğrenilmesi ile beraber ekibin de teröristler için yaptığı planların değişmesi kaçınılmaz olacaktır. Sivilleri kurtarmak için harekete geçmeyi planlayan ekibin karşı karşıya kalacağı zorluklar ise hiç azımsanmayacak şekilde devam edecektir. Yavuz önderliğindeki timin aynı anda birden fazla şey ile uğraşmak zorunda kalması olayların da gelişimini ciddi oranda etkileyecektir. Derman’ın her zaman oldukça güçlü gibi görünmesinin yanı sıra gerçek karakterini sakladığını bilenlerin sayısı da olayların farklı yöne doğru gitmesine sebep olacaktır.
Söz Dizisi

Ancak bu durum Derman’ın gücünden bir şey kaybettirmeyecek aksine çevresini daha da güçlü kılacaktır. Nazlı ise uyuşturucu ile olan mücadelesinde intihara kalkışarak herkesi şok etmeyi başarmıştır. Kötü anılarından kurtulmak için böyle bir davranış da bulunan Nazlı’ya ekibin ileri gelenleri yoğun bir destek verme yoluna gitmişlerdir.
Söz Dizisi

Ancak uyuşturucu bağımlılığı yaşayan Nazlı’nın tedavisi beklendiği gibi kolay olmayacaktır. Derman’ın gözünü diktiği Nazlı için seferber olan Bahar ise ailevi problemleri nedeniyle farklı bir bakış açısı ile beraber olaylara yaklaşımını sürdürmektedir. Derman’dan ekibi korumak isteyen tim ise bunu başarabileceğine inanmaktadır.

Söz Dizisi 38.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir