Avcı ve Eylem düştükleri pusuyla baş etmeye çalışsalar da Selim’in kurduğu tuzak ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır. Eylem’in yaptıklarını gururuna yediremeyen Selim, onlara hayatlarındaki en büyük acıyı yaşatmak için yemin etmiş bir şekilde karşılarındadır. Bu karmaşadan nasıl kurtulacakları belirsiz olan ikilinin yardımına ise hiç beklenmedik biri yetişmeye çalışacaktır.

Söz Dizisi
Bu oldukça zorlu bir görev olsa da Selim’in planlarını da tamamen bozguna uğratabilecek niteliklere sahiptir. Nazlı yaşadığı krizle hiç yapılmayacak bir şey yapar ve bunun bedelini çok ağır ödemek zorunda kalır. Nazlı’nın hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Uyuşturucu bağımlılığını üzerinden bir türlü atamayan Nazlı’nın yaptığı davranışlar da ekibin işini her geçen gün zorlaştırmaya devam edecektir.
Söz Dizisi

Yavuz’dan, hain babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Bahar’ın artık Yavuz’la arasındaki bağlar kopmak üzeredir. Gerçekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için uğraştıkça ilişkileri iyice karmaşık bir hal alır. Bu karmaşanın içerisinde farklı sorulara da cevap arayan Bahar hiç beklemediği sürprizler ile de karşı karşıya kalmak zorunda kalacaktır.

Söz Dizisi 37.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir