Erdem Yarbay’ın kızı Nazlı’ya Selim’in ekibi ağır düzeyde uyuşturucu vermiş ve Nazlı’da uyuşturucunun dozunun yüksek olması sebebi ile komaya girmişti. Çaylakla birlikte Nazlı’da iyileşecek ancak bu madde bağımlılığı Nazlı’nın uzun süre peşini bırakmayacaktır. Bu durumun getirmiş olduğu olumsuz etkenler sadece Nazlı’nın değil ekibin de başına bela olmaya yetecek kıvama gelmiştir.
Söz Dizisi

  • Selim ise artık Eylem’in Türk ajanı olduğunu öğrenmiştir. Türk istihbaratı ne kadar da Eylem’in tehlike de olduğunu fark edip Eylem’i korumak için harekete geçse de Selim Eylem’in ve Türk istihbaratının güvenini kazanınca hemen Eylem’den kurtulmak için harekete geçecektir. Ancak bu hareketliliğin düzen içerisinde devam edebilmesi için kesinlikle bazı ortamların zemine oturması gerekmektedir.
  • Söz Dizisi

    Bu hiç de kolay olmayan bir operasyonun da başlangıcı niteliğinde olabilir. Çaylak’ın ölüm ile mücadele etmesinin ardından ailesi de oğullarının yanında soluğu almışlardır. Onlara mutlu haberi vermek için canla başla mücadele eden doktorlar da sonunda bunu başaracaklardır. Nazlı ve Çaylak dışında da mücadele etmek zorunda kalan ekibin bir sonraki hedefi ise oldukça farklı olacaktır.

    Söz Dizisi 36.Bölüm Fragmanı

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir