Hem Nazlı hem de çaylak ölüm ile mücadele etmektedirler. İkilinin ölüm döşeğinde olması ekibi de derinden sarsacak ancak yaptıkları mücadeleden asla vazgeçmeyeceklerdir. Bu durumun yarattığı olumsuzlukları bir kenara bırakma kararı veren ekibin yeni hedefi ise çok net bir şekilde belli olmuştur. Nazlı’yı kaçıranlar ile sıcak temas sağlamak isteyen ekibin farklı bir planı ortaya koyma çabası da çıkış noktaları için etkileyici olacaktır.

Söz Dizisi
Çaylak’ın kurtarılma aşamasında gerçekleştirilen pusunun da etkilerini henüz üzerinden atamayan ekibin bu hain saldırı karşısında da yaptıkları farklı bir plan bulunmaktadır. Agah’ı karşısına almayı başaran Çolak ise değişik bir tutumun içine girerek onu alt edeceğini sanır. Ancak Agah’ın kendi kendine geliştirmiş olduğu B planının devreye girmesi işleri bir anda ters yönde çevirecek ve Çolak’ın da planlarını alt üst edecektir.

Söz Dizisi

Derman’ın her geçen gün güçlenmeye devam etmesi ile beraber sınır ötesi operasyonlar da zaman zaman sekteye uğramaya devam etmektedir. Ancak bu olayların hiç birisi ekibi yolundan döndürmek için yeterli olmayacak ve vatanları için savaşmayı sürdürmelerine cesaret verecektir.

Söz Dizisi 35.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir