Dört bir yanı teröristler ile çevrilmeye başlayan timin başı hiç olmadığı kadar derde girmiştir. Bu kabusun içerisinde uyanmaları da Nazlı’nın hayatını kurtarmaları da oldukça zor bir sürecin içerisinden geçmelerine sebep olacaktır. Ancak işlerin beklendiği gibi gitmesi için farklı bir plan yapmaya ve bu durumundan sıyrılmaya çalışmaları da gerekecektir.

Söz Dizisi
Bunun için hiç kolay olmadığını en acı tecrübeler ile anlayan Çaylak ve Keşanlı ise bu durumu lehlerine çevirmek için birbirlerine sözler vermeye başlarlar. Ancak Çaylak’ın durumunun oldukça kötü olması ve neredeyse şehit düşecek olması sebebiyle Keşanlı’nın da kafası başka başka şeylere gitmeye başlamıştır. Teröristlerden kurtulmaya çalışan ekibin kalanı ise farklı bir planı ortaya koymaya karar verir.
Söz Dizisi

Agah’ın hiç beklenmedik planı ile beraber harekete geçen ekip hem Nazlı’nın hem de kendi hayatlarını tehlikeye atarak çareyi son kurşunlarında bulacaklardır. Nazlı ise kendisini kaçıran adamı teşhis ederek ekip için işlerin daha da zorlaşmasına sebep olmuştur. Ancak ekip bu yolda yaptıklarını adım adım işleyerek kurtulma planlarını devreye sokmuşlardır.

Söz Dizisi

Söz Dizisi 34.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir