Cem’in ameliyata alınması ile beraber hayatının en zor sorumluluğunu alacak olan Aslı bu durum ile nasıl başa çıkacağı ile ilgili soru işaretleri de taşımaya devam etmektedir. Cüneyt tarafından vurularak hayat mücadelesi veren Cem’in hikayesinde başrol oynamaya hazırlanan Aslı’nın bu durumu lehine mi yoksa aleyhine mi kullanacağı ise ilişkilerinde yaşayacağı simgeler için oldukça önemli boyutlarda yer almaktadır. Namık tarafından öldürülmek de istenen Aslı farklı bir olaylar dizisinin içerisinde kendini bulmaya başlar.

Siyah beyaz aşk

Aslı’nın hayatı için bütün gururunu bir kenara bırakarak dayısı olan Namık’ın evine giden Yiğit ise bu durumu açıklamaya kalktığında hiç beklemediği tepkiler almaya devam ediyor. Aslı için bütün hayatını değiştirmeye başlayan Yiğit’in bu özverisi de oldukça etkileyici konumda yer almaktadır. Abisinin ameliyatından başarılı bir şekilde çıkmak isteyen Aslı’nın bundan sonra bambaşka bir hayatı da olacaktır.

Siyah Beyaz Aşk 24.Bölüm Neler Olacak ?

Farklı olayların yaşanmaya başladığı kaçırılma durumu da bütün karakterlerin yaşam şekillerine bir şekilde yerleşerek onları farklı kararlar almaya itecektir. Bu işte en karlı çıkmak isteyen ise Namık Emirhan olarak görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir