Ferhat’tan ayrılmayı kafasına koyan Aslı içinden onu sevdiğini haykırsa da geri adım atmaz, aldırmaktan vazgeçtiği bebeğini de tek başına büyütmeye kararlıdır. Ancak bu tahmin ettiği kadar kolay bir karar açıklama yöntemi olmayacaktır. Mafya ve silah çatışmalarının arasında bebeğini dünyaya getirmek istemeyen Aslı’nın bu kararına karşılık Ferhat’ın da söyleyecek sözünün olduğu da son derece normal bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor. Bu arada Aslı ailesinden geriye kimsenin kalmadığını düşünürken hayatına giren yeğeni Jülide, büyük bir sırrı da beraberinde getirir.

Siyah Beyaz Aşk 23.Bölüm Fragmanı

Bu sır ile beraber Aslı’nın da dünyası bir kez daha sarsıntıya uğramıştır. Bu kadar senedir ablası ve yeğeninden onu uzak tutan sırrı öğrendiğinde Aslı tekrar bebeği konusunda farklı bir kararın da ilk adımlarını atmış olur. Aslı’yı ve bebeğini kaybettiğini düşünen Ferhat gözünü karartmış ölüme yürürken, Yiğit de aynı davanın peşindedir.

Siyah Beyaz Aşk 23.Bölüm

Ferhat ve Yiğit’in karşı karlıya gelmesi ile birlikte kopacak olan cehennem de Aslı’nın düşündüğü şeylerin başında gelir ve gerçeği söyleme konusunda Ferhat’ı arar. Ancak bu konuda geç kalma olma ihtimalini de hesaba katmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir