Aslı büyük bir kaza geçirirken koruyucu meleği yanındadır. Boşanma kararı alan Aslı ve Ferhat, kazanın ardından üç kişi olduklarını öğrenirler. Her şey bitti dedikleri anda Aslı’nın hamile olduğunu öğrenen çift, aldıkları bu haberle yeni bir başlangıç yapabileceklerinin de farkına varmışlardır. Ancak çevrelerinde bu kadar tehlike kol gezerken bir bebek ile beraber bu hayata devam etme zorluğunun da farkında olmaya başlarlar. Silahlardan uzak bir yaşam sürme yönünde kararları da değerlendiren Aslı ve Ferhat yaşadıkları sürprizin tadını çıkaramadan kendilerini başka bir olayın içerisinde de bulmaları çok zaman almayacaktır.

Siyah Beyaz Aşk 22.Bölüm Fragmanı

Azad hesabına köstebekliğe soyunan Cüneyt eve girebilmek için Gülsüm’ü kullanırken, Gülsüm vicdan azabıyla baş başa. Sevdiklerine ihanet etmek zorunda kalan Gülsüm’ün sırrı açığa çıkacak olması da kilit rol oynayan sahnelerden biri olarak ön plana çıkarken Emirhanların kapısına kadar gelen misafir de herkes tarafından endişe ile karşılanacak.

Siyah Beyaz Aşk 22.Bölüm

Misafirin söyleyecekleri ile beraber farklı hayatların varlığı da herkesi etkisi altına alabilecek önemli olgulardan birini oluşturacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir