Yeter, İdil’in foyasını ortaya çıkarırken, İdil’in eline geçen koz sadece Yeter’i değil Gülsüm’ü de zor durumda bırakır. Yeter, Gülsüm için İdil’in bu savaşı kazanmasına izin mi verecek sorusu da bölümün adeta temel sorularından birini oluşturmaya yetecek kadar farklı niteliğe sahip olması ile beraber ön plana çıkıyor. Aslı, Ferhat’tan uzak durmak isterken Ferhat aşkının peşini bırakmamaya kararlı olsa da Aslı’nın içerisinde yanan intikam ateşi sayesinde olayların gidişatı da bir hayli farklı noktaya doğru gidecektir. Her yerde Aslı’yı ararken bir anda değişik kurguların içerisinde kendisini bulan Ferhat ise farklı bir plan yaparak Aslı’yı yanına çekmeye çalışır.

Siyah Beyaz Aşk 21.Bölüm

Ancak işin sonunda karşılaşacakları durumun özeti oldukça farklı bir seviyede olacaktır.. Her yerde Aslı’yı arayan Ferhat onu bulduğunda Aslı çoktan kararını vermiştir.

Siyah Beyaz Aşk 21.Bölüm


Aslı’nın verdiği karar sayesinde hayatları bir anda değişecek olan ikilinin bundan sonraki yaşamları da ayrı olarak geçmeye aday olarak gösterilmektedir. Zor durumda kalan Gülsüm ise bu konuda farklı bir rota izlemeye karar vererek harekete geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir