Aslı, artık kendisini tanıyamadığını fark eder. Silahlardan korkan bir kadının yerine, artık onun içinde yaşayan birine dönüşmüştür. Bu dönüşüm Aslı’yı oldukça tedirgin eder ve yeni kararlar almak için harekete geçmeye hazırlanır. Aslı, ağabeyi Cem’in ölümünün ardından büyük bir acı yaşar. Bu acının arkasından yaptığı intikam planlarını herkesten sır gibi saklamaya çalışsa da Ferhat durumun farkına varır. Ailesinden son kalan kişinin de ölmesi, Aslı’nın hayatını yeniden gözden geçirmesine sebep olur. Aslı, bu sayede dönüştüğü kişiyi yeniden ölçme fırsatı yakalar.

Siyah Beyaz Aşk 20.Bölüm Fragmanı

Giderek Ferhat ve ailesine ayak uyduran Aslı, bu değişimden rahatsızdır. Eski huzurlu günlerinin çok geride kaldığını fark eden Aslı, buna bir son vermek niyetindedir. Zira giderek Ferhat’a alışmaya başlamış ve adeta onun gibi olmuştur.

Siyah Beyaz Aşk 20.Bölüm


Bu benzerliğin arkasından çıkacak olanlar da Aslı’yı da çevresindekileri de korkutmaya yetecek kadar niteliğe sahiptir. Silahların içerisinde yaşamaya alışan Aslı’nın bu değişimi Ferhat’ı da tedirgin etmeye yetmiştir ancak intikam ateşi ile yanan Aslı’nın durmaya niyeti yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir