Aslı’yı ortadan kaldırmayı planlayan Namık Emirhan, ölüm emrini vermiştir. Aslı’yı bizzat Cüneyt’in öldürmesini emreden Namık Emirhan, Yiğit’in oğlu Özgür ve Aslı’nın kaçırılmasını sağlamıştı. Özgür için istenen fidyeyi ödeyen Namık Emirhan, kendi planladığı oyunu başarıyla oynamıştı. Özgür ve Aslı’yı kaçıranların peşine düşen Cem, bu olayın arkasında Cüneyt’in olduğunu öğrenmişti. Gördükleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Cem’e karşı bir dakika bile düşünmeden ateş eden Cüneyt, onu da öldürmeye çalışır. Apar topar kaldırıldığı hastanede Aslı tarafından ameliyat olan Cem’in hayati tehlikesi devam eder.

Siyah Beyaz Aşk 19.Bölüm Fragmanı


Aslı, ağabeyi Cem’i kurtarabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Cüneyt ise kendisini gören Cem’i öldürmekte kararlıdır. Ferhat ile Yiğit, bu olayın perde arkasını araştırırken, Cüneyt ifşa olmamak için büyük uğraş verir.

Siyah Beyaz Aşk 19.Bölüm


Ancak verdiği uğraşların karşılığını alabilmesi için farklı bir planı da devreye sokması gerekmektedir. Bu süreç kimse için kolay olmayacaktır. Ancak Cem’in durumu günden güne iyiye gitse de kendisi hakkında yayımlanan ölüm fermanı sonunu da getirmeye yakın olduğunun kanıtıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir