Aslı ve Ferhat herkesten uzak aşklarını özgürce yaşarken tek engelleri Namık olmayacaktır. Farklı insanların varlığı da bu aşkı ve huzuru tehdit etmek ile kalmayıp artık farklı hesapların içerisine de çekmeyi başaracaktır. Cem’in de olayın içine dahil olması ile beraber aile boyutlarında yaşanacak olan tartışmaların da boyutu her geçen gün artmaya devam edecektir. Aslı’nın Ferhat’tan uzak durmasını isteyen Cem’in söylediklerini önce duymazdan gelen Aslı ise yaşayacak olduğu dramın farkına varamayacaktır. Cüneyt, Aslı’yı öldürmeden pes etmeye niyetli değil.

Siyah Beyaz Aşk 18.Bölüm Fragmanı

Aslı’yı ve Özgür’ü kaçıran Cüneyt kurduğu planla Namık’a yaranmaya çalışırken namık ise bu işin içerisinden nasıl sıyrılacağının planlarını çoktan yapamaya başlamıştır. Oğlu için gururunu ayaklar altına alıp Namık’ın kapısını çalan Yiğit’in en büyük desteği olan Ferhat ise farklı bir planın içerisinde kendisini kısa zaman içerisinde bulmuştur.

Siyah Beyaz Aşk 18.Bölüm

Omuz omuza, kim olduğunu bilmedikleri düşmanlarının peşinde koşan iki kardeş karşılaştıkları manzara karşısında şok geçirirler. Bu şokun gerçekler ile yüzleşme yolunda önemli bir adım olduğu da kısa zamanda anlaşılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir