Kutalmış Paşa’nın verdiği özel göreve hazırlanan Yüzbaşı Kağan ve Haydar öncelikle Kuzgun’un yapacağı eylemi bertaraf edecek ve bu onları asıl hedefe götürecektir. Ancak bu planın uygulanması için farklı durumların da devreye girmesi ve bu haberlerin Kuzgun tarafından bilinmemesi de gerekmektedir. Diğer taraftan Kuzgun’un büyük bir katliam peşinde olduğu ve bunu Türkiye yapmış gibi göstereceği yönündeki istihbarat Kılıç Timi’ni harekete geçirir. İstihbaratı alan ekibin harekete geçeceği zaman dilimi ise Ankara tarafından belirlenecektir. Ancak bu kadar vakti olmayan tim kendi planlarını da yapmaya başlamıştır.

Savaşçı Dizisi

General Kutalmış ve Albay Kopuz’un yaptıkları plan doğrultusunda tim yavaş yavaş gözlemlediği Kuzgun’un organizasyonlarını çözme yolunda çok ciddi adımları da atmayı başarmıştır.. Çok acımasız ve toplu bir katliam peşinde olan Kuzgun’u durdurmak için zamana karşı yarışan Kılıç Timinin öncelikli görevi ise kendi canları değil sivillerin hayatı olacaktır.
Savaşçı Dizisi

Bu durumun içerisinde kayıpsız şekilde çıkmak isteyen timin göstereceği özveri de Kuzgun’un hain planlarını sekteye uğratmaya yetecek midir sorusu da dizinin en önemli sahnelerinin sizlerle buluşmasını sağlayacaktır.

Savaşçı Dizisi 36.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir