Yüzbaşı Kağan komutasındaki Kılıç Timi konsolosluğu savunmaya hazırdır. Ancak düştükleri bu ateş çemberinin içinden sağ salim çıkabilmek için farklı plan ve organizasyonlara sahip olmaları gerektiğinin de farkındadırlar. Fakat Çeto’nun şeytani planı yörenin önemli aşiretlerinden biriyle Kılıç Timi’ni karşı karşıya getirir. Bu çatışma esnasında yaşanacak olası kayıplar timin başını da tekrar belaya sokacaktır. Bu arada Kuzgun da Ankara’da boş durmaz. Yaptığı hamleyle Albay Kopuz’u ve Kağan’ı köşeye sıkıştırmaya çalışır. Kopuz’un ise farklı bir plana ihtiyacı olması sonunda karşılığını bulur.

Savaşçı Dizisi

  • Karargaha gelen beklenmedik bir bilgi Albay Kopuz’u harekete geçirir. Bir yandan şehirde Kuzgun’un tehdidi önlenmeye çalışılırken diğer yandan da kuşatma altında kalan konsolosluk Yüzbaşı Haydar’ın yaptığı çılgınca bir planla kurtarılmak zorundadır.
  • Savaşçı Dizisi

    Bu planın hayata doğru bir şekilde geçirilebilmesi için farklı zeminlere ihtiyaç duyulsa da başka çareleri olmadığı düşünüldüğünde herkesin kusursuz bir kurtulma planı olduğunu da söylemek gerekiyor. Tim bu yangından çıkmaya çalışırken Kuzgun’un farklı planları da devreye yavaş yavaş girmeye başlamıştır.

    Savaşçı Dizisi 35.Bölüm Fragmanı

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir