Burcu’nun Oya’yı soğuk bir odaya kapatmasının ardından gerçeklerin ortaya çıkmaya başlaması da epey zor bir süreç olarak görülmeye başlanmıştır. Özellikle Burcu’nun hain planı ile beraber odada kilitli kalan Oya’nın elinde ise son derece önemli bir kanıt yer almaktadır.
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm
Yere düşerken Burcu’nun bilekliğini almayı başaran Oya bunu hastaneye kaldırılırken de elinden düşürmemiştir. Hastanede kendisini ziyaret eden Serhan’a olayın kaza olmadığını ve biri tarafından yakalanarak oraya kapatıldığını söyleyen Oya olayların gidişatını da değiştirecektir.
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm
Ancak Burcu’nun yalanı çıkma korkusundan dolayı yapmayacağı şey yoktur. Bütün suçu Arzu’ya atmak isteyen Burcu’nun bu planı doğrultusunda yaptıkları ise inanılmaz boyutlara ulaşacaktır.
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm
Arzu ile sokak ortasında kavga eden ve merdivenlerden aşağı yuvarlanan Burcu için yaptığı plan tıkır tıkır işlese de Serhan’ın yaptığı hamle bu planın önünde büyük bir engel olacaktır.
Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm
Burcu’nun suçu Arzu’ya atma çabasına destek veren Merve ve Pelin cephesi ise aralarında var olan buzları bu şekilde eritmişler ve site sakinlerine de bu olayı inandırma yoluna gitmeyi hedef edinmişlerdir.

Ufak Tefek Cinayetler 21. Bölüm – Oya ve Serhan İz Peşinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir