Nefise’den gelen kötü haberin damga vuracağı dizide Muzaffer ve çocuklar “Bizi bırakma” diye ağlayacak. Annelerinin kalbinin durmasının ardından acil müdahale odasına doktorları çağıran çocuklar gözyaşları içerisinde sonucu bekleyecek. Odadan çıkan doktorun “Maalesef” demesi ise herkesi yıkacak. Nefise’nin öleceğinin düşünülmeye başlanmıştır. Ancak doktorların vereceği karar ile beraber ailenin umutları bir kez daha yeşerecek ve farklı olayların yaşanmasına sebep olacaktır.

Kanatsız Kuşlar

  • Muzaffer’in yaptıkları ile birlikte çocukların ortaya koyacağı dirayet de Nefise’nin geleceği için belirleyici nitelikte olacaktır. Onur’un tutuklanmasının ardından büyük bir depresyona giren Zeynep’in üzgün tavırları da diziye damgasını vuracak önemli olayların başında gelecektir. Mahkemede yaşanan olayın etkilerini hala derinden hissedecek olan Zeynep bunları hak etmediğini düşünerek bambaşka bir işe kalkışacak ve herkesi şok edecektir.
  • Kanatsız Kuşlar

    Bu gerginliklerin üzerine Nefise’den gelen haberi bekleyen Muzaffer ise farklı bir yüzleşmek zorunda kalacaktır. ancak bu durum çok uzun sürmeyecek ve olayların gidişatına yeni bir soluk kazandıracak bir organizasyon çok yakın zamanda karşılarına çıkacaktır. Nefise ise verdiği yaşam mücadelesinde önemli bir eşiği geride bırakır.

    Kanatsız Kuşlar 36.Bölüm Fragmanı

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir