Ertuğrul’un yaptığı planlar ile beraber kendisine kurulan kumpaslara karşı da belirli bir organizasyonun içerisinde kendisini bulması çok uzun zaman sürmeyecekti. Ancak Ertuğrul’un karşısında yer alması beklenen ekipten bir tanesi yanına geçerek bu hamlelerin de güvenlik kazanmasını sağlamıştı. Kritos’u rehin olarak elinde tutmayı başaran Ertuğrul ise beklenmedik bir hamle yaparak herkesi şaşırtma yoluna gitmiştir.

Diriliş Ertuğrul

  • Uç beyliklerini tekrar alma planları yapan Ertuğrul Halime’den gelen çocuk haberi ile beraber iyice moral kazanmış ve hayallerini gerçekleştirmek için zaman kaybetmeden harekete geçme isteğini de yakınlarına iletmeye başlamıştır. Köpek’in giderek büyüyen çevresi ise yakın zaman içerisinde başına dert olacak hadiselerin en önemli etmeni olacaktır.
  • Diriliş Ertuğrul

    Farklı farklı planlar ile ilerlemeyi deneyen Köpek’in bir başka hamlesi de Günalp üzerinden devreye girecektir. Ancak beklenmeyen bir son ile karşılaşacak olan Köpek’in yardımına yetişecek olan isim ise epey şaşırtıcı bir konumda yer alacaktır. Bu durumu lehine çevirip Günalp’ı ortadan kaldırmaya çalışacak olan Ertuğrul ise farklı bir rota izleyerek bir kez daha beklenenin aksine davranacaktır.

    Diriliş Ertuğrul 112.Bölüm

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir