Mehmet ve Burcu’nun düğün tarihlerinin gelmesi ile beraber site sakinleri de son derece farklı olayların yaşanmasına tanıklık edecektir. Burcu’nun hamilelik yalanını ortaya çıkarmak için düğüne gelen Oya’yı bekleyen sürpriz son ise dizinin kaderini derinden etkileyecektir.
Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm
Oldukça farklı amaçlar ile düğüne katılan 4 kadın da Burcu’nun gazabından kaçamayacaktır. Özellikle Arzu’nun eski kocasının düğününde en ön masaya oturması ile başlayan süreç Oya’nın soğuk bir odaya baygın bir halde atılması ile farklı bir boyut alacaktır.
Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm
Burcu’nun yaptığı hain planlardan haberi olmayan Mehmet ise son anda vazgeçme kararı verir ancak Burcu’nun dayatması ile beraber nikah masasına oturur.
Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm
Oya’nın bir türlü hamilelik yalanını ortaya çıkaramaması ise Burcu’nun elini güçlendiren en önemli sebeplerden bir tanesi olacaktır.
Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm
Oya ile birlikte düğünde boy göstermeye başlayan Arzu ise Merve’nin çok önemli bir açığını yakalamış ve bunu koz olarak kullanmaya başlamıştır. Boşanmasının duyulmasını istemeyen Merve ise başka bir yerden Pelin’i vurmaya çalışacaktır. Farklı sahneleri ile dikkat çeken son bölümde ise Oya’nın varlığı araştırılıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm – Arzu Kurtar Beni


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir